Stomfa Cup 2022

Dátum 19.03.2022
Ligy -
PDGA -
Ihrisko Stupava Zadný Park
Riaditeľ turnaja Motuz Kment, #7: +421915957198 , motuzik9@gmail.com
Asistent riaditeľa turnaja :
Kapacita 55 hráčov

Informácie

Pozývame vás na turnaj do Stupavy

GPS súradnice pre príjazd:

48.27981264135989, 17.049214076638258

 

Hrať budeme 2. layouty.

Doobeda 2 x 11. jamiek

Poobede 1 x 14 jamiek

Ihrisko je v zadnej časti Stupavského parku v nenáročnom parkovom teréne.

Ihrisko zadný park nový Jarný layout 2022.

Flajty budú známe večer pred turnajom.

Skúsime live scoring vs skorkarty vs udisc.

Vysvetlivky k turnajovým poplatkom:

MPO, FPO, MP40 základný poplatok 15€ pre členov SAF +3€ pre nečlenov pri úhrade štartovného na účet najneskôr do 18.3.2022

MJ18 + MJ15 základný poplatok 9€ pre členov SAF +1€ pre nečlenov pri úhrade na účet najneskôr do 18.3.2022

V prípade úhrady štartovného pri registrácii +1€

Štartovné prosím uhradiť na účet. SK42 1100 0000 0026 1181 2533 do poznámky pre príjemcu poprosím mená účastníkov za ktorých uhrádzate štartovné.

Obed:

Cena 6€ za menu (polievka + hlavné jedlo)

Platiť za obed sa bude počas registrácie, prípadne počas obeda mne.

Polievka: Karfilová s hráškom

Menu1: Zapekané kuracie prsia so šunkou a enciánom s tymiánovou omáčkou a varenými zemiakmi.

Menu2: Bravčová živánska s domácou klobásou, zemiakmi, slaninou a cibuľou.

Mapa:

PROGRAM TURNAJA:

8:30 - 9:00 registrácia v Penzióne Intenziva (pravdepodobne vonku)

9:00 - 9:15 Meeting (rozdanie skorkariet, zodpovedanie prípadných otázok ohľadom formátu hry, ihriska)

9:40 Začiatok prvého dvojkola 2 x 11 jamiek (nehrajú sa jamky č. 10,11 a 13)

13:00 - 13:45 pauza na obed (menu zverejním cez víkend)

13:45 - 13:55 rozdelenie Flajtov pre popoludňajšie kolo

14:15 Začiatok popoludňajšieho kola 1 x 14 jamiek

16:40 odovzdanie skorkariet a vyhodnotenie

 

Flajty pre doobedie:

1. Flajt Jamka 1.

Motuz, Chlpo, Dendža, Peki 

2. Flajt Jamka 2. 

R. Kollár

K. Boďová

J. Falath

M. Kaprál

3. Flajt Jamka 3. 

P. Urban

L. Slezáková

V. Kučo

T. Kollárik

 

4. Flajt Jamka 4.

M. Čačala

S. Hauskrecht

R. Engst

A. Pecho

5. Flajt Jamka 5.

S. Kúdelová

T. Mozola

S. Kšiňan

D. Danek

Čirson

6. Flajt Jamka 6.

I. Miškovič

E. Kertis

M. Hauskrecht

S: Mitošinka

7. Flajt Jamka 7.

O. Daniel

M. Mozola

Š. Pekarovič

A. Ágh

8. Flajt Jamka 8.

J. Čierny

L. Borovský

J. Ágh

M. Ondrušová

9. Flajt jamka 9.

A. Németh

M. Silný

P. Rácz

R. Miezga

10 Flajt jamka 12.

Š. Pócoš

O. Rudolf

L. Slaninka

T. Motýľ

11: Flajt jamka 14.

M. Reppert

Ch. Kellum

M. Hluch

M. Kondela

 

 

 

 

 

 

 

 


Registrácia

Divízia Poplatky Min. hráčov
MPO 15€ 3
FPO 15€ 3
MP40 15€ 3
MJ18 9€ 3
MJ15 9€ 3
Nečlenovia SAF musia zaplatiť ku štartovnému navyše poplatok 0 €

Registračné fázy 1
07.02.2022 20:00 - 18.03.2022
Všetci

#HráčPDGA #RatingDivíziaSAFKlubStatusZaplatené
1 Motuz Kment 120794 802 MPO CRAT-HC Registrovaný
2 Juraj Falath 233531 865 MPO Registrovaný
3 Adrián Németh 89003 920 MPO Registrovaný
4 Dominik Danek MPO Registrovaný
5 Martin Mozola 89209 872 MP40 Registrovaný
6 Tomáš Mozola 103693 956 MPO Registrovaný
7 Ondrej Daniel 277009 MPO CRAT-HC Registrovaný
8 Tomáš Motýľ 244827 MPO CRAT-HC Registrovaný
9 Matej Hluch MPO DGC Malže Registrovaný
10 Šimon Pekarovič 115529 772 MJ15 DGC Treecu... Registrovaný
11 Tomáš Pekarovič 115530 885 MPO CRAT-HC Registrovaný
12 Ladislava Slezáková 255800 FPO Registrovaný
13 Pavol Urban MP40 Registrovaný
14 Ondrej Rudolf MPO Registrovaný
15 Michal Kondela 184183 840 MPO ZA DG Registrovaný
16 Katka Boďová 61990 900 FPO MI Registrovaný
17 Richard Kollár 61991 918 MPO MI Registrovaný
18 Igor Miškovič 184184 871 MPO ZA DG Registrovaný
19 Andrej Pecho 239666 886 MPO Registrovaný
20 Lukáš Slaninka 213056 863 MPO Registrovaný
21 Denisa Hanečková FPO MI Registrovaný
22 Erik Kertis MPO Registrovaný
23 Matt Reppert 16464 784 MP40 Registrovaný
24 Soňa Kúdelová 70837 869 FPO Hunters Registrovaný
25 Jozef Čierny 210104 911 MPO Outsiterz Registrovaný
26 Christopher Kellum MP40 Registrovaný
27 Adam Ágh MJ18 CRAT-HC Registrovaný
28 Jaroslav Ágh MP40 CRAT-HC Registrovaný
29 Marko Čačala 90203 987 MPO DGC Malže Registrovaný
30 Slavo Mitošinka MPO Registrovaný
31 Samuel Kšiňan 226769 901 MJ15 ZA DG Registrovaný
32 Matej Kaprál MJ18 ZA DG Registrovaný
33 Lukáš Borovský MPO Registrovaný
34 Martin Krička 63190 957 MPO MI Registrovaný
35 Matúš Hauskrecht MJ18 MI Registrovaný
36 Samo Hauskrecht MJ15 MI Registrovaný
37 Viktor Kučo MJ15 Registrovaný
38 Viktor Kučo MJ18 Registrovaný
39 Marta Ondrušová 102651 594 FPO Outsiterz Registrovaný
40 Štefan Pócoš 95437 933 MPO Registrovaný
41 Maroš Silný MP40 MI Registrovaný
42 Roman Miezga 64569 861 MP40 Hunters Registrovaný
43 Peter Rácz MPO Registrovaný
44 Martin Chalány 78161 783 MP40 CRAT-HC Registrovaný
45 Robert Engst 247912 MP40 Registrovaný

# Hráč PDGA # Rating 1 2 3 Celkom +/-
1 Katka Boďová 61990 900 119 -7
2 Soňa Kúdelová 70837 869 132 +6
3 Denisa Hanečková 154 +28
4 Ladislava Slezáková 255800 157 +31
5 Marta Ondrušová 102651 594 184 +58
# Hráč PDGA # Rating 1 2 3 Celkom +/-
1 Martin Mozola 89209 872 124 -2
2 Pavol Urban 0 132 +6
3 Jaroslav Ágh 133 +7
4 Roman Miezga 64569 861 134 +8
5 Martin Chalány 78161 783 140 +14
6 Maroš Silný 142 +16
7 Matt Reppert 16464 784 143 +17
8 Christopher Kellum 0 151 +25
9 Robert Engst 247912 0 84 +10
# Hráč PDGA # Rating 1 2 3 Celkom +/-
1 Adam Ágh 139 +13
2 Matej Kaprál 140 +14
3 Matúš Hauskrecht 159 +33
4 Viktor Kučo 0 206 +80
# Hráč PDGA # Rating 1 2 3 Celkom +/-
1 Samuel Kšiňan 226769 901 138 +12
2 Šimon Pekarovič 115529 772 145 +19
3 Viktor Kučo 0 169 +43
4 Samo Hauskrecht 193 +67

Ihrisko

Kolo Kategórie Ihrisko Layout Počet jamiek Par Dĺžka
1 MPOFPOMP40MJ15MJ18 Stupava Zadný Park Stomfa Cup 2022 doobedie 11 37 1194
2 MPOFPOMP40MJ15MJ18 Stupava Zadný Park Stomfa Cup 2022 doobedie 11 37 1194
3 MPOFPOMP40MJ15MJ18 Stupava Zadný Park Stomfa Cup 2022 14 52 1855